Psl. navigacija

Puslapio Veterinarijos klinika Vilniuje navigacijos aprašymas

Norėdami pagelbėti svetainės lankytojams naršyti mūsų puslapyje, mes suskirstome mūsų svetainės žemėlapį į kategorijas.VET gydykla įsikūrusi Vilniuje, pasiruošusi padėti Jūsų augintiniui operatyviai ir rūpestingai pasveikti. Veterinarai su 20 metų patirties, suteiks reikiamą pagalbą ar pakonsultuos iškilusiais klausimais.

Veterinarijos paslaugų kainos mūsų klinikoje prasilenkia su dauguma Vilniuje įsikūrusių gydyklų. Mažos kainos ir aukšta gydymo kokybė, tai vertybės, kuriomis sukūrėme mūsų klientų pasitikėjimą. Paskambinkite mums (85) 2672594 ir tuo įsitikinsite.

Mūsų veterinarijos gydyklą rasite Naujoj Vilnioj, Vilniuje. Puslapio nuorodoje rasite žemėlapį, kurioje Naujos Vilnios vietoje VET gydykla randasi. Važiuodami A. Kojelavičiaus gatve, Naujosios Vilnios link, pravažiavus sankryžą tarp A. Kojelavičiaus g. ir Šiaurės g., pamatysite iškabą, nukreipiančią į mūsų kliniką. Jeigu kyla klausimų, susisiekite su mumis prieš kelionę (85) 2672594.

Viskas apie UAB “Vilniaus veterinarinė klinikinė ligoninė”, daktarai, jų patarimai ir gyvūnų gydymo medžiaga. Šunų, kačių gydymo informacija, rekomendacijos. Veterinarijos Biblioteka, vartotojų atsiliepimai apie klinikos veiklą.

    Domina šunų, kačių gydymas, bet trūksta informacijos? Apsilankykite mūsų bibliotekoje ir raskite A.Butėno ir V.Pupienio patarimus savo augintiniams. Užduokite klausimą patyrusiems veterinarams, pasidomėkite apie savo augintinį.

    Kas yra veterinarija? Kokie tai mokslai? Apie Veterinariją iš rašytinių šaltinių. Skaitykite daugiau nuorodoje.

Šunų, kačių skiepai, gyvūnų apžiūra, sterilizacija, kitos gyvūnų operacijos. Čia rasite plačiau aprašytas dažniausiai atliekamas paslaugas, patarimus, kaip elgtis įsigijus naują augintinį, atėjus skiepų metui, ar prireikus gyvūno sterilizacijos (kastracijos), vaistų.

Straipsniai, informacija, parašyta “Veterinarija” kategorijoje. Rasite info apie veterinarijos klinikas, šunų skiepus, prevencijas ir kita.