Mūsų Veterinarija

UAB “Vilniaus veterinarijos klinikinė ligoninė” vykdo veterinarinę veiklą jau daugiau nei 24 metus. Klinika pradėjo savo veiklą 1985 metais ir buvo antroji Vilniaus miesto veterinarijos gydykla. Nuo klinikos įkūrimo dienų iki šių dienų dirba patyrę veterinarijos gydytojai Vladas Pupienis ir Antanas Butėnas.
Abu daktarai priklauso Lietuvos veterinarijos asociacijai (LVA) ir Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijai (LSGVGA). Ilgus metus daktarai padeda Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrui (LJGC) tobulėti ir pagelbėja prireikus vet gydymo paslaugų.

Per prabėgusius metus sukaupta darbo patirtis, žinios, metodika, leidžia greitai ir tiksliai nustatyti gyvūnų problemas, ligas, pakonsultuoti gyvūnų auginimo, priežiūros ir mitybos klausimais.
“Įsegame” Jūsų gyvūnui mikroschemą – mikročipą su tik jam skirtu numeriu, pagal tai išduodame Europos Sąjungos naminio gyvūnėlio pasą, taip pat tvarkome įprastinius kilmės ar norint išvykti su šuniu ar kate i užsienį dokumentus. Paruošiame gyvūnus parodoms.
Darbo valandomis telefonu (85) 2672594 galite išsikviesti veterinarą į namus.

Džiaugiamės, jog per ilgus metus pavyko sukurti lojalių klientų būrį, pasiūlyti jiems kokybiškas paslaugas už geriausią kainą. Esame be galo dėkingi Jums, mūsų nuolatiniams – lojaliems klientams, pasitikinčiais mumis. Tikimės ir Jūs tapsite vienu iš jų. :)

Kliniką rasti nėra sunku, jeigu dvejojate dėl adreso, prieš atvykstant paskambinkite numeriu (85) 2672594 ir mes Jums paaiškinsime plačiau.

10 Responses
 1. korale permalink
  October 27, 2010

  gera veterinarija liuks!!!

 2. Mikas permalink
  January 4, 2011

  Pati geriausia veterinarijos gydykla! Esu labai patenkintas daktarų kompetencija, mano žiurkėnas taip pat!

 3. 10 balu permalink
  July 19, 2011

  Teko lankytis daugelyje veterinarijos kliniku, bet si pranoksta visas kitas su kaupu tiek gydytoju kompetencija tiek operatyvumu bei bendravimu su klientais. Aciu!!!

 4. Lina permalink
  July 12, 2013

  Ši gydykla atrodo gan kukliai, bet gydytojai joje dirba fantastiški!!! Nekalbant apie didžiulę kompetenciją, reiktų paminėti dar ir atsidavimą savo darbui bei žmogiškumą. Kainos ir taip, bene, mažiausios visame Vilniuje. Bet dar ir pagelbėti niekada neatsisako. Radau ant kelio partrenktą kalytę. Atvežiau leistgyvę. Gyd. Pupienio dėka ji išgyveno, ėmė taisytis. Ir dar pinigėlių nei už vieną konsultaciją nepaėmė!!! Kur šiais laikais rasite tokių gydytojų?
  Ir savo šuniuką patikiu tik šiai klinikai. Nepaisant klinikos sienų grožio. Sakau tai iš visos širdies.

 5. Kristina permalink
  August 12, 2013

  Radusi šią kliniką supratau, ką reiškia “Daktaras nuo Dievo”…
  Nepakartojama kompetencija, nuoširdumas, žmogiškumas ir pagalba.
  Ačiū Jums, kad esate, už tai, ką darote, ir kad per tiek metų išliekate tokie nepakartojami. Dėkoju už ramybę žinant, kad augintinis yra pačiose geriausiose Daktaro rankose.

 6. Liana permalink
  November 25, 2013

  Esu Labaai patenkinta,šia veterinarija. Kiek buvo problemu su gyvūnais,veterinarai mum padėjo jas išpręst ! Ir dabar nuo šiol ten važiuoja visi mano draugai su savo gyvūnėliais,tai dar kartą ačiū ! Veterinarams kurie tikrai nuoširdžiai ir išdidžiai gydo mūsų gyvūnėlius :) Sekmės,toliau dirbant ..

 7. Viktorija permalink
  February 27, 2015

  Labai šaunus gydytojai, tikri daktarai Aiskauda :) .

 8. Jolanta permalink
  March 13, 2017

  Jau 7 metus lankomes su savo augintiniu vokiečiu aviganiu. Visada liekame patenkinti :-) be to kainos “nesikandžioja”, o konsultaciją ir akytės apžiūra išvis nemokamai atliko :-)

 9. Ilona permalink
  March 24, 2017

  10 balų veterinarijos klinika kainų ir veterinarų kompetencijos atžvilgiu.

 10. Ana permalink
  April 3, 2017

  Labai geri gydytojai!!! Žino savo darbą ir atlieka jį sąžiningai ir rupestingai. Labai jiems AČÌŪ!

Comments are closed.