VET atsiliepimai

Visiems nuoširdžiai dėkojame už gerus žodžius, nuomones, patarimus skirtus mūsų veterinarijos klinikai, mūsų puslapiui.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė!
Ačiū, pagarbiai,

Gydytojai, Vladas Pupienis ir Antanas  Butėnas.

21 Responses
 1. January 19, 2010

  Sveiki. Visi mez puikiai žinom, kaip savo veikla užsiima įvairios veterinarijos įstaigos. Gyvunų gydimas senai jau tapo ne veterinarijų gydiklų pagrindu. Tikslas pasiūliti: brangesnių vaistų,ilgesnį gydimą,”geresnį” maistą,šampūną ir kita atributiką. (Asmeninė patirtis-su drauge nuėjome i veterinariją N įsigyti vaistų nuo kirmelių. Vet. “sekretorė” ilgai negalvodama, paduoda vaistus už maždaug 3 litų sumą. Mes ruošiames išeiti ir tuo metu netikėtai iš kažkur tai atsiranda “vyr sekretorė” nusiveda pardavusią vaistus panelę ir gresmingai pareiškia: “Aš gi tau sakiau iš pradžiu siūlik va tuos brangesnius,o jau po to šituos!!!”) Taigi, čia yra kiekvieno žmogaus reikalas, taip sakant pasirinkimo laisve kur vežti savo gyvunėlį. Bet asmeniškai aš norėčiu pareikšti padeka įpatingai V. Pupieniui, kuris GYDO gyvūnus, o ne pūčia dūmų į akys. Ačiu Jums, kad Jus esate.

 2. January 19, 2010

  esu girdejusi labai puikiu atsiliepimu apie n.vilnios veter.klinikos daktarus. isties geri specialistai, daug pataria, padeda ir neplesia pinigu. dziugu kad tokiu dar yra musu laukiniame kapitalizme, kur ir veterinarai prarade sazine lupa didziulius pinigus, darosi sau bizni be sazines grauzaties. Pagarba jums, n.v.daktarai!

 3. January 19, 2010

  Daugiau tokiu nuosirdziu profesionaliai atliekanciu savo pareiga, t.y. tikru daktaru. Turejau su jais reikalu 10 metu, pagarba jiems.

 4. Irina permalink
  August 13, 2010

  Tikri daktarai Aiskauda :) – dirba savo darbą iš meilės gyvunėliams.
  Naudojuosi jų paslaugomis jau beveik 3 metus – mano šuniukas labai jautrus ligoms, klinikoje mes jau savi – net neįsivaizduoju, ką turėtume daryti be mūsų daktarų!
  Nuoširdžiai dėkoju p. Vladui ir Antanui už jų darbą ir širdį!

 5. 10 balu permalink
  July 19, 2011

  Teko lankytis daugelyje veterinarijos kliniku, bet si pranoksta visas kitas su kaupu tiek gydytoju kompetencija tiek operatyvumu bei bendravimu su klientais. Aciu!!!

 6. elzbieta permalink
  November 22, 2011

  mes jau apie 11metu pas daktara pupiena vazinejame ir esame begalo patenkinti ,esame dekingi kad isgelbejo musu suniuka kaip jau kyti sulie uzmigdyti

 7. Laura permalink
  July 3, 2012

  ačiū daktarams už meilę savo darbui, nuoširdų ir gražų bendravimą, prieinamas kainas. matosi iš tiesų, kad čia – norima padėti gyvūnams ir jų augintojams, o ne kuo daugiau užsidirbti. iš tiesų, nuvažiavusi vienu klausimu, sulaukiu pastebėjimų ir patarimų kitais klausimais. tikrai be galo ačiū darbuotojams už atsidavimą ir pagalbą!!!

 8. Airos šeimininkai permalink
  September 28, 2012

  Esame dėkingi už mūsų augintinio gydymą. Gydytojai nuostabūs, paslaugūs, visada pasiruošę padėti. Matosi, kad jiems tikrai rūpi gyvūnai. Dėkojame dar kartą.

 9. Alina permalink
  January 3, 2013

  Nuostabi klinika, matosi, kad zmones istikruju myli savo darba bei gyvunus. Neseniai isigyjau sarpejuke, buvau veterinarijos klinikoje KIKA, liepkalnio gatveje, pasikonsultuoti kaip taisingai maitinti ja, nes kiek girdejau sarpejai daugeliui maistui alergingi. Tai pasake, kad vos tik eriena su ryziais jai ir tinka, pieno produktu negalima, kiaulenos, vistienos negalima, tiktai ju sausa edala. Atejo laikas pirmam skiepui, kadangi netoliese gyvenu sitos veterinarijos klinikos tai pas juos ir nuejau, ir paklausiau pas juos, kaip taisingiau maitinti, ka galima duot o ko ne. Tai kol vienas dakratas dare skiepa, kitas pasakojo kaip maitinti. Ir ka jus manot, galima ir kiaulenos truputi, ir kefiro ir gretines duot palaizyti, visokios kosytes, konservai. O del to sauso edalo eriana su ryziai pasake tik kad ” Gera reklama” ir viskas. Zodziu dakratai superiniai, konsultacija, rekomendacija, priemimas, sutikimas viskas super. Kai tevas sako sie daktarai dar sovietu laikais gyde gyvunelius tai zino kas, kur, kada, kaip. O ne tie kurie dabar gydo ir prazudo vargsiukus gyvunelius, o dar ir pinigu daug ima. Zodziu rekomenduoju tik sia klinika, daktarai superiniai, kainos prieinamos, viska daro greitai bei kokybiskai. Jus SUPER!!!

 10. birutė permalink
  February 24, 2013

  Daugiau nei 20 metų lankomės šioje gydykloje. Lenkiu galvą prieš šiuos ŽMONES – Vladą Pupienį ir Antaną Būtėną! Čia paslaugos ne parduodamos, o teikiamos su meile, atsidavimu, noru padėti, patarti ne tik tuo metu rūpimu klausimu… Pagarba ir nuoširdus ačiū Jums!!!

 11. Danutė permalink
  June 26, 2013

  Labai dėkinga daktarui V.Pupieniui už kantrius ir išsamius aiškinimus bei patarimus, kaip auginti mūsų nestandartinį pilkąjį zenenhunduką. Iškart lengviau pasidarė :)

 12. Silvija permalink
  October 1, 2013

  Mes jau 15 metu dziaugiames siais gydytojais, kurie dirba musu augintiniu naudai. Tikri gydytojai kurie tikrai nuosirdziai myli musu visu gyvunelius, aciu Jums!!:)))

 13. Valentinas permalink
  October 11, 2013

  Tikrai geri ir nuosirdus daktarai Kojalaviciaus g. Aciu jiems uz triusa!

 14. November 22, 2013

  Puikūs gydytojai!Duok dieve jiems sveikatos ir sėkmės!

 15. November 23, 2013

  Ačiū puikiems veterinarams, kurie dirba iš pašaukimo, tikri gydytojai, tik jų dėka mūsų katinėlis yra gyvas. Didelis ačiū!

 16. Evelina permalink
  October 18, 2014

  Aciu gydytojams uz nuosirdu darba padedant musu gyvuneliams pasveikti!

 17. Guoda permalink
  November 25, 2014

  Labai geri gydytojai! Labai mažos kainos ir patikimi veterinarai. Šiandien kastravo maža šuniuką ir baime buvo tokia, bet chirurgas nuramino ir is jo su šuniuku ramia širdimi važiavau namo. Visiem labai rekomenduoju!:) esu labai laiminga:))

 18. Smiltė permalink
  January 27, 2015

  Sužinojusi apie šią kliniką užvažiavau pasitarti dėl savo katino. Tokių sveiko proto patarimų retai kur išgirsi. Katinas vis dar nėra visai pasveikęs, bet čia gauti patarimai, man atrodo, tikrai padėjo kapstytis iš labai sunkios būklės.
  Čia dirbantys žmonės ne prekybininkai, o daktarai. Pagarba jiems.

 19. rimcius permalink
  November 2, 2015

  Aukštas kompetencijos lygis. Jokių tuščių komercinių nesąmonių. Teisingi patarimai kas kartą apsilankius. Paslaugų įkainiai išties maži lyginant su kitais privatininkais. O svarbiausia – meilė gyvūnams, ne pinigams. Ačiū, kad palaikote lygį ir padedate prižiūrėti mūsų visų gyvūnus.

 20. Marija permalink
  March 16, 2017

  Patys geriausi gydytojai. Jei daugiau butu tokiu, visi gyvunai butu sveiki ir laimingi. Visad tik pas juos vaziuojame net ir is kito miesto galo. Sekmes Jums!!! :)

 21. Viktorija permalink
  November 22, 2017

  Didelį ačiū tariu už meilę gyvūnams, kompetenciją ir išties nedideles kainas! Ne pirmus metus lankomės tik pas jus ir ne karto neteko nusivilti.

Comments are closed.