Naujosios Vilnios veterinarijos gydykla – klinika

2009 November 18

Naujosios vilnios veterinarijos gydyklaBuvusi antroji Vilniaus miesto, seniausia ir patikrinta laiko Naujosios Vilnios rajono veterinarijos gydykla, kurioje savo veterinaro gydytojo patirtimi dalinasi daktarai V. Pupienis ir A. Butėnas .

Dalindamiesi savo patirtimi ir išmintimi, siekiame, kad Jūsų mylimiausi gyvūnėliai greičiausiu, sveikiausiu ir pigiausiu būdu taptų sveiki ir toliau džiugintų Jus. Visada pakonsultuosime ir sudarysime geriausią Jūsų gyvūno mitybos, priežiūros, dresūros planą. Užbėkite įvykiams už akių, atlikite pirminę augintinio apžiūrą ir sužinokite daugiau apie savo gyvūną, kaip sustiprinti jo sveikatą.

Mūsų veterinarijos gydyklą rasite įsikūrusią Naujosios Vilnios rajone, Kojelavičiau gatvė 150A.

Veterinarija:
A. Kojelavičiaus g. 150A, Naujoji Vilnia, VILNIUS.

Tel:  (85) 2672594.

2 Responses leave one →
 1. Daiva permalink
  October 18, 2018

  Noriu PADĖKOTI daktarams V.Pupieniui ir A.Butėnui už mano augintinio gydymą. Nuoširdūs daktarai, pasišventę savo profesijai. O ir kainos ypač mažos, palygint su kitom vet.klinikom. Visiems rekomenduoju.
  Daiva

 2. Gintarė permalink
  October 11, 2019

  Ačiū jums už tokią kantrybę, meilę gyvūnams ir pagalbą mano katinėliui. Jau buvau nevilty, pravežiojus mažulį per kelias klinikas, bet visur labiau žiūrėjo kaip užsidirbti, nei pagydyti. Jūs esat mano didžiausias atradimas! ????

Leave a Reply

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS

*Įveskite kombinaciją